اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

دیدار مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان با جانبازان دوران انقلاب اسلامی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان به همراه مسئول روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان و همچنین همکارانی از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، با دو تن از جانبازان دوران انقلاب اسلامی 《جلیل بیات》 و《قربانعلی رستمی》 دیدار و به گفتگوی صمیمی پرداختند.

دیدار مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان با جانبازان دوران انقلاب اسلامی
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان؛ حمیدرضا اسلامی در این دیدار تصریح کرد: پیدایش و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت مجاهدت و ایثارگریهای شهدای بزرگوار و شما ایثارگران همیشه سرافراز این مرز و بوم است و زیرساخت مقاوم و خدشه ناپذیر این نظام مقدس نیز به لطف همین جانبازیهاست که بایستی قدردان شما عزیزان باشیم.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که دعای خیر جانبازان و ایثارگران، بدرقه راه همه ما در مسیر خدمت به نظام مقدس اسلامی و جامعه ایثارگری باشد.

شایان ذکر است در این دیدار به پاس رشادت های این جانبازان سرافراز، با اهدای لوح قدردانی به عمل آمد و همچنین جانبازان گرانقدر «جلیل بیات» و«قربانعلی رستمی» نیز ضمن ارائه مهمترین مسائل و دغدغه خود، به بیان خاطرات دوران انقلاب و نحوه مجروحیت خود پرداختند.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1401 | 1034 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری