اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

مطالب

بیانیه حفظ حریم شخصی

حریم خصوصی

اهداف بیانیه : اطلاعات شخصی هر فرد، حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه نه تنها موجب امنیت کاربران می شود بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها درفعالیت جاری می گردد. هدف از این بیانیه آگاه ساختن شما از نحوه استفاده از اطلاعاتی است که درهنگام ارائه خدمات در تارنمای سازمان ازجانب شما دریافت می گردد. بر این اساس ، اداره کل نوسازی ، تجهیز و توسعه مدارس استان زنجان متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید.

موارد قانونی مرتبط باحریم خصوصی این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه حقوق شهروندی درنظام اداری موضوع مصوبه شماره 1127128 مورخ 28/11/95 شورای عالی اداری و مقررات مرتبط باآن، خود را ملزم به حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد دانسته و از کاربرای آن دسته از اطلاعات را فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و باپیش بینی تمهیدات لازم برای حفظ مدارک شخصی افراد، از انتشار آن یا دراختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید.

هدف از جمع آوری برخی اطلاعات کاربران: مشاهده صفحات تارنما نیازمنددادن اطلاعات  از سوی کاربران نمی باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات الکترونیکی و تکمیل برخی فرم های مرتبط، مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می گردد. اطلاعات جمع آوری شده از بازدید کنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات ، نحوه ارائه خدمات و دسترسی سریع مراجعین به خدمات مورد استفاده قرار می گیرند. این سازمان درتمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما بوده و هیچ بخشی از اطلاعات تکمیل کنندگان فرم های الکترونیکی در اختیارعموم مردم قرار نمی گیرد.

هشدارامنیتی: توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را دربخش تالارهای گفتگوو یا شبکه بومی اجتماعی ارسال می کنید، دراختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری