اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

در دیدار مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان با مدیرکل نوسازی مدارس استان مطرح شد؛ شکل گیری نهضت مدرسه سازی در استان زنجان/ضرورت توجه بیش از پیش به مناطق محروم استان

مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (ع) زنجان و هیئت همراه با حضور در اداره کل، با مدیرکل نوسازی مدارس استان و معاونین وی دیدار و به گفتگو پرداختند.

در دیدار مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان با مدیرکل نوسازی مدارس استان مطرح شد؛  شکل گیری نهضت مدرسه سازی در استان زنجان/ضرورت توجه بیش از پیش به مناطق محروم استان
 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس زنجان در این دیدار بر تداوم همکاریها در زمینه ساخت، تعمیر و تجهیز مدارس مناطق محروم استان تاکید کرد.

اسلامی در این دیدار با اشاره به برچیده شدن مدارس کانکسی در استان، افزود:  ساماندهی مدارس کانکسی مستقل دارای بیش از ۱۰ دانش آموز که در قالب طرح شهید دانش آموز «رضا پناهی» که از تیرماه امسال در سراسر کشور کلید خورد، در  استان زنجان نیز در حال اجراست.

وی با بیان اینکه خدمات نظام اسلامی در حوزه های مختلف بسیار چشمگیر بوده است، خاطرنشان ساخت: شاهد نهضت مدرسه سازی در استان زنجان هستیم و انشالله تا مهر امسال در نظر داریم بخش قابل توجهی از پروژه هارا تکمیل کرده به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.

جلال غورقانلو مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی استان نیز با بیان اینکه مردم استان قدردان زحمات شماهستند، گفت: ما مشتاق افزایش سطح تعامل و همکاری با اداره کل نوسازی مدارس استان هستیم.

وی ضمن اعلام آمادگی به جهت همکاریهای بیشتر در زمینه مدرسه سازی افزود: قرارگاه این آمادگی را دارد که در مناطق محروم وارد میدان شود.

شایان ذکر است در این جلسه احداث مدرسه یک کلاسه در روستای دورافتاده جزوان و تعمیر مدارس مناطق محروم و دور افتاده خصوصا سرویس های بهداشتی این مدارس، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1402 | 158 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری