اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

8 آذر 1402

English

خبر

ترمیم و آسفالت 105 هزار متر مربع محوطه مدارس استان/ ۵۶ هزار متر مربع بام مدارس نیازمند عایقکاری،ایزوگام شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی، از آسفالت 105 هزار متر مربع محوطه مدارس استان زنجان و همچنین ایزوگام ۵۶ هزار متر مربع بام مدارس نیازمند عایقکاری در استان از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا به امروز خبر داد.

ترمیم و آسفالت 105 هزار متر مربع محوطه مدارس استان/ ۵۶ هزار متر مربع بام مدارس نیازمند عایقکاری،ایزوگام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان حمیدرضا اسلامی تصریح کرد:خوشبختانه در سایه پیگیری و تلاش همه جانبه همکاران، از ابتدا سال ۱۴۰۱ تا شروع فصل بارش نزولات جوی، قریب به 105 هزار مترمربع از محوطه مدارس استان به تعداد 75 آموزشگاه؛در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم آسفالت و در اختیار دانش آموزان عزیز در مناطق مختلف استان قرار گرفته است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن تاکید بر این که بسیاری از فعالیت های دانش آموزان از جمله مراسمات و فعالیت های ورزشی و پرورشی در محوطه بیرونی مدارس انجام میشود، تصریح کرد: ترمیم، آسفالت و بهسازی حیاط مدارس جزو مهمترین اولویت های اداره کل نوسازی مدارس بوده و ضرورت دارد به این مهم توجه ویژه شود.

این مقام مسئول همچنین به ضرورت عایقکاری بام مدارس اشاره کرد و گفت: از ابتدا سال ۱۴۰۱ تا به امروز قریب به ۵۶ هزار متر مربع از بام مدارس،به تعداد 72 مدرسه در سطح استان ایزوگام شده است.

وی در پایان گفت: تمام تلاشمان این است تا مدارس در حال ساخت به طور کامل و با بهره مندی از همه امکانات، تکمیل و تحویل ادارات آموزش و پرورش شوند و در این راستا موضوع تامین همه مولفه ها و تجهیزات آموزشی و پرورشی و زیر ساختها از جمله آسفالت و ایزوگام و... از اهمیت خاصی برخوردار است.

تاریخ انتشار : 25 دی 1401 | 571 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری