اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

سفر یک روزه معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به زنجان

سفر یک روزه معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، حمیدرضا خان محمدی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به همراه مجید عبداللهی معاون فنی و نظارت سازمان، سیدالبرز حسینی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از پروژه های نیمه تمام شهرستان خدابنده و بزینه رود از توابع استان زنجان بازدید به عمل آوردند.

خان محمدی در حاشیه بازدید از پروژه های این شهرستان ها، گفت: مدرسه سازی امری مقدس است و با مشارکت خیرین، بزرگترین پروژه ها با نظارت و اجرا این سازمان احداث و مقاوم سازی شده و در حال پیگیری است.

وی در ادامه با شنیدن نظرات معلمان، دانش آموزان و انتظارات آنان ، با بیان این که دانش آموزان این منطقه دارای استعداد برتر هستند، خاطر نشان کرد: هر استعدادی که خداوند به ما عنایت کرده است در جهت خدمت رسانی بیشتر برای خلق است.بر خود وظیفه میدانیم با تکمیل هرچه سریعتر پروژه های این شهرستان، محیطی امن و با کیفیت برای این دانش آموزان با استعداد فراهم شود.

معاون عمرانی وزیر ادامه داد: رسالت سازمان نوسازی مدارس ایجاد نشاط، لبخند و صدای زندگی در مدارس تمام نقاط کشور است.

سیدالبرز حسینی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید از پیگیریهای انجام گرفته در قبال ساخت این پروژه ها خبر داد و گفت: تسریع در احداث پروژه های آموزشی در حال ساخت و نیز اختصاص اعتبارات لازم در بازسازی مدارس تخریبی و فرسوده شهرستان از اولویت های کاری ما خواهد بود.

شایان ذکر است ،معاون وزیر در این سفر یک روزه از محمد شیری وابراهیم بیگدلی به عنوان خیرین مدرسه ساز شهرستان به صورت نمادین تجلیل به عمل آورد.
تاریخ انتشار : 15 تیر 1402 | 192 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری