اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

25 اردیبهشت 1400

English

خبر

با حضور اعضا، اولین جلسه شورای اقامه نماز در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد

با حضور اعضا، اولین جلسه شورای اقامه نماز در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان؛ جهانگیر صفری مدیرکل نوسازی مدارس استان در ابتدای نشست، نماز را از واجبات دینی برشمرد و گفت: همه ساله نماز جماعت در این اداره با مشارکت حداکثری برگزار می شود که امسال با توجه به شیوع کرونا با رعایت پروتکل های ستاد کرونا برگزار می شود.
وی تشریح نمود: این اداره در کنار اقدامات اصلی خود جهت ساخت، مقاوم سازی و تجهیز مدارس که خود از فعالیت های فرهنگی محسوب می شود، در دیگر زمینه های فرهنگی هم فعال بوده و به خصوص در توسعه و ترویج فرهنگ نماز نیز پیشقدم بوده و همه ساله فعالیت هایی تعریف کرده است.
این مقام مسئول مسئله حجاب و عفاف را یکی دیگر از موضوعات تأکید شده در این اداره برشمرد و بیان داشت: این اداره همه ساله در شاخص های مختلف رتبه های برتر را کسب نموده است و نیاز است که با در نظر گرفتن شاخص ها و تعریف و اجرای فعالیت های لازم، قدم های بیشتری در جهت اشاعه این فرهنگ و موفقیت این اداره برداشته شود.
گفتنی است در پایان این جلسه برنامه های مصوب دو سالانه 1400 و 1401 وزارت آموزش و پرورش در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز بررسی و برش های استانی و فعالیت های تعریف شده این اداره کل با بومی سازی و طرح های ابتکاری احصا و تبیین شد.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1400 | 72 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری