اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور

آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی مدارس استان ،مدیر کل آموزش و پرورش، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان و تنی چند از مسئولین استانی، حضور داشتند.

با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت:  تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس زنجان، ابوالفضل رفیعی معاون سیاسی، امنیتی استاندار زنجان در آیین تحویل ۲۳ مدرسه در مناطق و نواحی ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در راستای تقویت  آموزش و پرورش ، در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری اقدامات گسترده ای صورت گرفته است که نتیجه باید در خروجی آن که همان تربیت انسان در تراز انقلاب اسلامی است خود را نشان دهد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به اینکه عوامل گوناگون در تعلیم و تربیت دانش آموزان به‌عنوان آینده سازان کشور مؤثر می باشد گفت: مدیران و معلمان آموزش و پرورش به عنوان دستگاه و کارخانه عظیم انسان سازی، نقش محوری و بسیار مهمی در این زمینه دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گریزی به فعالیت گسترده دشمنان برای نا امید کردن قشر نوجوان و جوان زد و گفت: طی سال های گذشته و به دنبال ناامیدی دشمن از تعرض نظامی و جنگ سخت، تضعیف و تغییر نظام در قالب جنگ ترکیبی و به ویژه جنگ شناختی مورد توجه دشمن قرار گرفت.

رفیعی با بیان اینکه علت تکاپوی دشمن، پیشرفت و اقتدار مستمر کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و داعیه تمدنی نظام اسلامی است، گفت: دشمن با جنگ روانی و دروغ های بزرگ و انتشار گسترده آن با توجه به برتری رسانه‌ای، به دنبال بی هویت کردن نسل جدید و ایجاد یاس و ناامیدی در میان اقشار مختلف مردم است و در نقطه مقابل ما هم باید در راستای تقویت هویت دینی و ملی و نیز ایمان و امید نسل جدید تلاش نماییم.

وی با اشاره به اینکه دشمن در این جنگ به دنبال ایجاد و تعمیق نارضایتی می باشد گفت: معلمان و مدیران در خط مقدم این جنگ قرار دارند و بایستی با دشمن شناسی، اقدام به تبیین صحیح واقعیات و افتخارات کشور عزیزمان نموده و در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و ساخت ایران قوی از طریق دانش‌آموزان اهتمام نمایند.

«حمیدرضا اسلامی» مدیرکل نوسازی مدارس استان هم در حاشیه این مراسم گفت: از مجموع ۲ هزار پروژه آموزشی و پرورشی کشور که امروز با حضور رئیس جمهور به صورت متمرکز و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد، ۲۳ پروژه شامل ۱۱۹ کلاس درس، با بیش از ۱۳۱۷۷ متر مربع زیربنا، سهم استان زنجان در مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان است.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1402 | 22 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری