اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر

آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور امام جمعه شهر ابهر،احمد ذوالقدر فرماندار شهرستان ابهر، علی اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش استان، مرادی مدیر آموزش و پرورش ابهر و جمعی از مسؤولان استانی، شهرستانی و معتمدین برگزار شد.

برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این آیین گفت: این آموزشگاه جایگزین و باز احداث شده آموزشگاه تخریبی قبلی است.

اسلامی افزود: علاوه بر این پروژه که امروز افتتاح و تقدیم دانش آموزان روستای آلگزیر شد 3 پروژه دیگر نیز در سطح شهرستان ابهر تا مهر ماه 1402 افتتاح خواهد شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: سعی بر این است تا پروژه های نیمه تمامی که در حال انجام است در اسرع وقت و کیفیت و کمیت بالا بتوانیم تحویل دانش آموزان عزیز نماییم و امیدواریم که دانش آموزانی که در این مدارس و کلاس ها تحصیل می کنند آینده سازانی پر توان و نیرومند برای جمهوری اسلامی ایران باشند و بتوانند پرچم اسلام و میهمن عزیزمان را بر قله های افتخار به اهتزار در آورند.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ادامه داد: سال گذشته ۱۰۰ کلاس درس را تحویل اداره کل آموزش و پرورش استان داده ایم و با افتخار عرض می نمایم در نیمه اول امسال ۱۱۴ کلاس درس را در مناطق ۱۴ گانه استان تحویل اداره کل آموزش و پرورش استان داده و سعی و تلاش ما بر این است که با همت و همدلی همه دست اندرکاران،  ۲۰۰ کلاس درس را تا پایان سال تحویل نماییم.

حجت الاسلام والمسلمین مرادپور امام جمعه شهر ابهر نیز در این آیین ضمن تشکر از همه دست اندر کاران احداث این آموزشگاه گفت: آنچه که برای ما بعد از پایان مسئولیت باقی خواهند ماند اقدامات و خدماتی همچون احداث مدارس برای دانش آموزان عزیز ایران اسلامی است.
مرادپور ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان این  آموزشگاه با تلاش و همت خود بتوانند در آینده به انسان های فرهیخته ای تبدیل شوند.

امام جمعه شهر ابهر خطاب به معلمین اظهار کرد: با توجه به استعداد های خوبی که در مدارس روستایی وجود دارد و بسیاری از مسئولین و دانشمندان نیز از مناطق روستایی تربیت شده اند انتظار است با همت شما معلمین استعدادهای دانش آموزان مناطق روستایی کشف و در مسیر درست قرار گرفته و سبب خیزش علما و دانشمندان از مناطق روستایی شود.

احمد ذوالقدر فرماندار شهرستان ابهر نیز در آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه روستای آلگزیرضمن تشکر  از همه دست اندرکاران دخیل در احداث این آموزشگاه گفت: از آنجایی که شهرستان ابهر در مسائل علمی درسطح استان از شهرستان های سرآمد است باید با همت و توجه ویژه مسئولین استانی، نماینده محترم مردم شریف ابهر، خرمدره و سلطانیه در بحث فضای آموزشی نیز به وضعیت مطلوب برسیم.

علی اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در این آیین گفت: از مشاهده شادی و شعف دانش آموزان به خاطر احداث آموزشگاه جدید بسیار خوشحالم.

اسماعیلی اظهارکرد: از دانش آموزان این آموزشگاه قطعا افراد شاخصی رشد خواهند کرد چرا که مناطق روستایی مناطق مستعدی هستند و افراد دانشمندی از مدارس روستایی رشد کرده اند و بنده امیدوارم آن روزی که از دانش آموزان این آموزشگاه دانشمندان و افرادی شاخصی تربیت  و جایگاه ویژه ای را کسب  کرده اند را ببینم که آن زمان شادی بنده نیز مضاعف خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرور ش استان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و نقش معلم و مدرسه عنوان کرد: باید با همت دولت مردمی و همه خیرین در همه مناطق استان و کشور بتوانیم فضایی همچون این آموزشگاه برای آینده سازان این کشور عزیز فرآهم و مهیا نماییم چرا که شادی بچه ها شادی ماست و رشد و پیشرفت آنان یعنی رشد و پیشرفت میهن عزیزمان.

شایان ذکر است این آموزشگاه با زیربنای ۴۲۱ متر مربع، دیوار کشی ۱۰۲ متر، محوطه سازی ۷۷۸ متر مربع، ساخته شده و برای احداث آن ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1402 | 38 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری