اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

25 اردیبهشت 1400

English

خبر

همزمان با سراسر کشور، آیین روز ملی تکریم خیّرین در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، آیین روز ملی تکریم خیّرین در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، همزمان با سراسر کشور مراسم تکریم از خیرین مدرسه ساز با حضور حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از خیرین مدرسه ساز کشور برگزار گردید.
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در این آیین گفت: در این هستی پر رمز و راز، فهم زیستن و چگونگی زیستن ازشگفتی هاست که همه تلاش انسانها این است که به این فهم و تشخیص برسند.
وی با گرامیداشت روز تکریم خیرین و تقارن آن با ایام هفته بزرگداشت مقام معلم تاکید کرد: وجه مشترک کار معلمین و خیرین هنر و عشق آنها در انسان‌سازی است.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه عشق نوعی هنرمندی است، افزود: هنر معلمین و خیرین مدرسه‌ساز ماندگار است که همانا جان بخشی و اعتلای روح است ، و درخشانترین جلوه هنر در عمل آنهاست که برانسان‌ها می افزایند و به آنها اعتلا می‌بخشند.
حاجی میرزایی اظهار کرد: نمادها و مصادیق سازندگی بسیار گسترده هستند اما خیرین مدرسه ساز در کار انسان سازی مشارکت می‌کنند لذا هنرمند هستند معلمان نیز به عنوان از این حیث که ساختن آینده جامعه و انسان را هدف گرفته اند و هویت بخشی و شخصیت سازی می‌کنند مرتبه رفیعی دارند.
خاطرنشان می سازد همزمان با این مراسم کشوری، نشستی در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان با حضور صفری مدیر کل نوسازی مدارس استان، ملکی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان، حسنلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش، عزت شوکتی و خانبابایی معاون و مسئول مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی استان برگزار و ضمن گرامیداشت ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز ملی خیرین، از زحمات مجمع خیرین استان قدردانی شد.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1400 | 61 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست