اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

25 اردیبهشت 1400

English

خبر

مصاحبه آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد

مصاحبه آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، جهانگیر صفری مدیر کل نوسازی مدارس استان قبل از جلسه در نشستی با اعضای کمیته مصاحبه ضمن خیرمقدم به میهمانان و مصاحبه گران و با آرزوی موفقیت برای مصاحبه شوندگان، کلیه کارمندان نوسازی مدارس را دارای تخصص و تعهد بالا دانست و افزود: نوسازی مدارس جزء موفق ترین دستگاه های اجرایی کشور است که امسال نیز اداره کل نوسازی مدارس استان در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در ارتباط با پروژه های عمرانی ملی حائز رتبه برتر شد.
وی با تأکید بر اینکه اعضای کمیته مصاحبه در قالب شاخص ها، فقط توانمندی، مهارت و تخصص افراد را در نظر بگیرند، اظهار داشت: سعی شود در طی مصاحبه عدالت و انصاف برای همه مصاحبه شوندگان به طور یکسان حفظ و اجرا شود.
بر اساس این گزارش این مصاحبه صبح امروز چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸:۳۰ صبح، جهت تصدی دو پست کارشناس تجهیزات و مشارکت های مردمی در دو بخش روانشناسی و تخصصی شغلی انجام شد.
شایان ذکر است در این مصاحبه ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور به عنوان نماینده سازمان، میرزایی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، میرزایی نماینده اداره کل بهزیستی استان و دیزجیان مسئول حراست اداره کل به عنوان کمیته نظارت حضور داشتند.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1400 | 133 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری