اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

25 اردیبهشت 1400

English

خبر

جلسه توجیهی مصاحبه استخدامی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد

جلسه توجیهی مصاحبه استخدامی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، جهانگیر صفری مدیر کل نوسازی مدارس استان در ابتدای این نشست ضمن تأکید بر رعایت دورکاری ها، پروتکل ها و مسائل بهداشتی از سوی همه کارکنان، گفت: توصیه ها و تذکرات لازم به همه همکاران جهت انجام کلیه مصوبات ستاد کرونا داده شود و دقت شود تا مراجعین نیز طبق این پروتکل ها به اداره مراجعه نمایند تا انشالله با همکاری هم این بیماری را ریشه کن کنیم.
وی در بخش دیگر سخنان خود تمامی اعضای کمیته را به رعایت انصاف، عدالت، بی طرفی و پرهیز از هر گونه تعصبات و سوگیری ها فراخواند و افزود: برای سنجش افراد فقط به اخلاق مداری، توانمندی ها، تخصص، شایستگی، تعهد، تربیت نیروی انسانی تراز بالا و جانشین پروری توجه شود.
در ادامه ناصر تیموری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی با اشاره به اینکه مصاحبه و استخدام در دو پست کارشناس تجهیزات و مشارکت های مردمی خواهد بود، اظهار داشت: مصاحبه در دو بخش روانشناسی و تخصصی شغلی خواهد بود که معیارها و شاخص هایی نیز برای هر بخش تعریف و پیش بینی شده است.
وی همچنین از حضور کمیته نظارتی متشکل از نماینده سازمان نوسازی مدارس کشور، مدیرکل و مسئول حراست اداره کل نوسازی مدارس استان، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نماینده بهزیستی در کنار کمیته مصاحبه خبر داد.
در پایان مهدی سپهری مسئول امور اداری این اداره به تشریح کامل مراحل این آزمون و روش اجرای مصاحبه پرداخت و دیگر اعضای کمیته نیز نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.
شایان ذکر است مصاحبه استخدامی متقاضیان، از صبح روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه  1400 در محل اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان آغاز خواهد شد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1400 | 131 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری