اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

23 فروردین 1400

English

خبر

تقدیر از مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان جهت کسب رتبه برتر استانی در شاخص های عملکرد برنامه ای و کیفیت اجرای پروژه های عمرانی ملی

تقدیر از مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان جهت کسب رتبه برتر استانی در شاخص های عملکرد برنامه ای و کیفیت اجرای پروژه های عمرانی ملی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، در دوازدهمین جلسه شورای فنی استان که به ریاست مهرداد سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور رؤسا و مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران عامل شرکت ها برگزار شد، از جهانگیر صفری مدیرکل نوسازی مدارس استان تقدیر شد.

بر اساس این گزارش و طبق ارزیابی های به عمل آمده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص عملکرد دستگاه های اجرایی استان در ارتباط با پروژه های عمرانی ملی در سال 1399، اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان در شاخص عملکرد برنامه ای حائز رتبه برتر شد و همچنین در شاخص کیفیت اجرا رتبه دوم را کسب نمود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این نشست اظهار داشت: در سال 1399 علی رغم اینکه کشور با مشکلات اقتصادی و کمبود منابع مالی مواجه بود اما با تلاش مسئولین موفقیت های چشمگیری در سطح استان حاصل شده است.

وی با بیان اینکه نظام فنی و اجرایی استان ارتقا یافته است، عنوان کرد: با حضور  مستمر و همفکری های به عمل آمده در شورای فنی استان، تصمیمات بسیار خوبی اتخاذ شده و به مرحله اجرا در آمده است.

سلطانی با تأکید بر اینکه دغدغه شورای فنی استان موضوع کیفیت است که در سال 1400 نیز در شورای فنی استان با برنامه ریزی های صورت گرفته مورد پیگیری قرار خواهد گرفت، افزود: از تمامی مدیران و کارکنان دستگاه ها که در این سال زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر می کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه صفری مدیرکل نوسازی مدارس استان از همکاری و مساعدت همه اعضای شورای فنی استان تقدیر نمود و در پایان نیز با اهدای لوح سپاس مورد تجلیل قرار  گرفت.

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان این دستاورد بزرگ را خدمت همه همکاران تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال توفیقات روزافزون برای همه خدمتگزاران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نماید.

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1399 | 53 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری