اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

23 فروردین 1400

English

خبر

در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و با حضور استاندار زنجان، خیرین مدرسه ساز زنجانی تجلیل شدند

در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و با حضور استاندار زنجان، خیرین مدرسه ساز زنجانی تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کشور عصر امروز پنجم اسفندماه 1399 با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، علی ربیعی سخنگوی دولت، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به صورت ارتباط ویدئو کنفرانس با استان‌های سراسر کشور برگزار شد و از 1000 خیر مدرسه ساز تجلیل به عمل آمد.

در استان زنجان نیز این جشنواره که با حضور حقیقی استاندار زنجان، صفری مدیرکل نوسازی مدارس استان، مظفری مدیرکل آموزش و پرورش، اعضای مجمع خیرین و خیرین مدرسه ساز برگزار شد، از 14 خیر مدرسه ساز زنجانی در راستای اقدامات خیرخواهانه تجلیل شد.

استاندار زنجان در این مراسم با تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز استان زنجان اظهار کرد: یکی از مشکلات استان زنجان، وجود شهرک‌های اقماری فاقد مدرسه است.

وی با اشاره به شهرک‌های اقماری شهر زنجان که در آن‌ها فضای آموزشی در نظر گرفته نشده است، افزود: در شهرک‌های مسکونی زنجان، انبوه‌سازی انجام شده ولی برای دانش‌آموزان ساکن در این منطقه فضای آموزشی کافی در نظر گرفته نشده است، به همین دلیل دانش‌آموزان مسافت زیادی را برای رفتن به مدرسه طی می‌کنند.

حقیقی ادامه داد: با حضور وزیر آموزش و پرورش در استان ۱۶ مدرسه ۱۲ کلاسه برای این مناطق کلنگ‌زنی شد که امیدواریم فرآیند احداث آن به زودی به اتمام برسد.

حقیقی عنوان کرد: ۶۳ مدرسه ۱۲ کلاسه در زنجان احداث می‌شود تا سرانه فضای آموزشی در زنجان بهبود پیدا کند.

شایان ذکر است در پایان از خیرین مدرسه ساز زنجانی تجلیل به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1399 | 90 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری