اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

23 فروردین 1400

English

خبر

افتتاح ۱۱ آموزشگاه با ۵۰ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر

افتتاح ۱۱ آموزشگاه با ۵۰ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، جهانگیر صفری مدیر کل نوسازی مدارس استان از افتتاح ۱۱ آموزشگاه با ۵۰ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

صفری ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: خداحافظی با مدارس خشتی و گلی و بخاری های نفتی و غیر نفتی بدون استاندارد در سطح استان زنجان از دستاوردهای مهمی است که به یاری خداوند طی این چند سال با تلاش دست اندرکاران محقق شد.

وی با بیان اینکه سیستم گرمایشی بیش از 1029 مدرسه در قالب 3858 کلاس درس را استانداردسازی کرده ایم، افزود: تخریب و احداث بیش از 155 مدرسه تخریبی و مقاوم سازی بیش از 40 باب مدرسه نیازمند به مقاوم سازی در سطح استان از عملکردهای شاخص این اداره کل بوده است.

این مقام مسئول ضمن تأکید بر تحقق اهداف متعالی این دستگاه در زمینه ساخت، تجهیز و مقاوم سازی فضاهای آموزشی، تصریح نمود: اداره کل نوسازی مدارس استان در طی سال 1399، اقدام به احداث 23 باب مدرسه با 157 کلاس درس با اعتباری بالغ بر 600000 میلیون ریال (شصت میلیارد تومن) نموده است.

صفری در پایان گفت: در دهه مبارک فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، 11 باب مدرسه با 50 کلاس درس با اعتباری بالغ بر 190000 میلیون ریال (نوزده میلیارد تومن) افتتاح شد.

تاریخ انتشار : 22 بهمن 1399 | 107 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری