اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

23 فروردین 1400

English

خبر

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار زنجان، آموزشگاه ۶ کلاسه بقیه الله الاعظم شهرستان سلطانیه افتتاح شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار زنجان، آموزشگاه ۶ کلاسه بقیه الله الاعظم شهرستان سلطانیه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، در هشتمین روز از چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور استاندار زنجان، آموزشگاه 6 کلاسه بقیه الله الاعظم شهرستان سلطانیه افتتاح شد.

فتح الله حقیقی استاندار زنجان در ابتدای این آیین با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و با تقدیر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار که در این امر مقدس مشارکت می کنند، ابراز کرد: با افتتاح این آموزشگاه امید است دانش آموزان به رده های بالای کشور برسند و در انواع شغل های حساس کشور خدمت کنند و سرنوشت کشور را به سمت درست و رو به رشد و توسعه سوق دهند.

وی بیان داشت: شما خیرین بزرگوار در این موفقیت ها شریک هستید و اجر آنها شامل حال شما خواهد بود.

جهانگیر صفری مدیر کل نوسازی مدارس استان نیز در این مراسم ضمن تبریک دهه مبارک فجر، تشریح کرد: در دهه فجر امسال اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان ۲۳ باب مدرسه با ۱۵۷ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۶۰۰۰۰۰ میلیون ریال احداث کرده است که 11 پروژه با 50 کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۱۹۰۰۰۰ میلیون ریال به مناسبت گرامیداشت این ایام در حال افتتاحند.

وی ادامه داد: آموزشگاه ۶ کلاسه بقیه الله الاعظم شهرستان سلطانیه که در حال افتتاح آن هستیم دارای ۵۵۰ مترمربع زیربنا و ۶۷۰ مترمربع مساحت محوطه می باشد که با اعتبار ۱۲۶۵ میلیون ریالی از مشارکت های مردمی احداث شده است.

صفری با بیان اینکه 100 میلیون تومان از این مبلغ توسط خیر نیک اندیش تأمین شده است که امروز در این آیین حضور دارند، افزود: از پیمانکار خوب پروژه و همکارانی که در احداث این آموزشگاه همکاری کردند نیز سپاسگزاریم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم ضمن بازدید از این آموزشگاه، با اهدای لوح سپاس توسط استاندار زنجان از مشارکت خیر مدرسه یار تجلیل به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 19 بهمن 1399 | 87 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری