اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

1399/03/16 تاریخ

ورود

خبر

پیام نوروزی۹۹

پیام نوروزی مدیر کل نوسازی مدارس زنجان

پیام نوروزی۹۹

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد وسپاس خداوند متعال را که نعمت دیدن تولد دوباره طبیعت را به ما عطا نمود تا شکر نعمتهایش را بجای آوریم و سر بر بارگاه لایزال الهی نهاده و اورا خاضعانه ستایش کنیم.
همچنان که بهار آغاز زندگی و فعالیت طبیعت برای رسیدن به شکوفایی است،می تواند سرآغاز حرکت و تلاش انسانها در راستای نیل به تکامل و رشد نیز باشد.
ما نیز، بعنوان بخشی از خانواده بزرگ نوسازی مدارس کشور نیز ، بهار را فرصتی نو برای آغاز پر شور و با انگیزه فعالیتها و تلاشهای جدید در راستای اعتلای اهداف سازمانی و در مقیاس بزرگ تر اهداف بزرگ تر مسولان نظام در خدمت رسانی بیشتر به مردم غیور ایران زمین که ولی نعمت مان هستند غنیمت دانسته و با تاسی از فرمایشات مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در نام گذاری سال جدید، 《به نام سال جهش تولید》تمام همت و تلاشمان را در به ثمر نشاندن فرمایشات ایشان بکار برده و در راه رسیدن به اهداف ساخت و توسعه فضاهای آموزشی دست از تلاش و فعالیت بر نخواهیم داشت. و مصرانه بر این باور هستیم که هر سختی و مشقتی با تلاش و کوشش به آسایش و راحتی بدل خواهد شد همانگونه که در آیه شریفه( ان مع الاسره یسرا )به آن اشاره شده است.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن سال نو ،و آغاز بهار طبیعت، به کلیه همکاران و خانواده محترمشان،سالی توام با تندرستی،شادی،خوشبختی و موفقیت وکامیابی بر ای همه گان از خداوند متعال ارزومندم،
با احترام
صفری
مدیر کل نوسازی مدارس زنجان

تاریخ انتشار : 2 فروردین 1399 | 70 بازدید

آخرین اخبار

پیام مدیر کل نوسازی مدارس بمناسبت ۱۲ فروردین۱۳۹۹
پیام مدیر کل نوسازی بمناسبت ۱۲ فروردین۱۳۹۹
1399/01/12
پیام نوروزی۹۹
پیام نوروزی مدیر کل نوسازی مدارس زنجان
1399/01/02
سال ۱۳۹۹ ،سال جهش تولید
انتخاب شعار سال۱۳۹۹ ،توسط ر۶بر معظم انقلاب اسلامی
1399/01/01
پیام نوروزی ریاست جمهوری
رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با بیان اینکه "وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد"، تاکید کرد: سال ۹۹ سالِ افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کم ...
1399/01/01
مدرسه ۱۲ کلاسه خیّرساز در زنجان افتتاح شد
معاون پارلمانی رئیس جمهور با حضور در استان زنجان، مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز را در صائین قلعه افتتاح کرد.
1398/08/16
افتتاح مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان
مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح گردید.
1398/07/25
افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شیخلر انگوران از توابع استان زنجان
مدرسه ۳ کلاسه نوین مهر واقع در روستای شیخلر استان زنجان با حضور جناب آقای مهندس نجفی افشار نماینده محترم سازمان نوسازی مدارس کشور و خیر محترم مدیر کل بانک اقتصاد نوین افتتاح گردید.
1398/07/25
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری