اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

1398/11/09 تاریخ

ورود

خبر

افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شیخلر انگوران از توابع استان زنجان

مدرسه ۳ کلاسه نوین مهر واقع در روستای شیخلر استان زنجان با حضور جناب آقای مهندس نجفی افشار نماینده محترم سازمان نوسازی مدارس کشور و خیر محترم مدیر کل بانک اقتصاد نوین افتتاح گردید.

افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شیخلر انگوران از توابع استان زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، صبح پنجشنبه مدرسه ۳ کلاسه نوین مهر با حضور آقای مهندس افشار نماینده محترم سازمان نوسازی مدارس کشور، جناب آقای مهندس جهانگیر صفری مدیر کل اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، جناب آقای بلگوری مدیر کل بانک اقتصاد نوین به همراه هیئت همراه، امام جمعه محترم انگوران، خاتمی، نماینده محترم مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولین استانی و شهرستانی افتتاح گردید. در این مراسم صفری با حضور در پشت تریبون، ضمن خوشامد گویی به مهمانان گرامی از خیر محترم این پروژه، بانک اقتصاد نوین تقدیر و تشکر نمود و ابراز داشت مدرسه سازی به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته ضمن ارزش معنوی باعث رشد و اعتلای دانش در کشورمان شده و یکی از بهترین اعمال در راه خدمت به وطن میباشد. وی در مورد این پروژه گفت: مساحت محوطه این مدرسه 1295 و زیر بنای آن ۳۰۸ متر مربع میباشد. کل اعتبار هزینه شده برای ساخت این مدرسه ۷ میلیارد و ۵۰۳ میلیون ریال میباشد که از این مقدار ۱ میلیارد ریال آن توسط خیر محترم، بانک اقتصاد نوین بوده است. در ادامه از جناب آقای بلگوری مدیر عامل محترم بانک اقتصاد نوین دعوت به سخنرانی شد. ایشان ضمن تشکر از اداره کل نوسازی مدارس و مهندسین و پیمانکار ساخت این مدرسه بیان نمود که بانک اقتصاد نوین جزو بانکهایی است که ارزش خاصی به محرومیت زدایی علی الخصوص مدرسه سازی و رشد و ترقی دانش فرزندان این مملکت قائل میباشد و جزو یکی از سیاست های مهم این بانک میباشد. همچنین وی قول همکاری های بیشتر در زمینه ساخت مدارس در روستاهای اطراف را مسوولین استانی داد. در ادامه خاتمی، نماینده عزیز این شهرستان نیز ضمن تشکر از زحمات تک تک عوامل ساخت و افتتاح این پروژه اظهار داشت اداره کل نوسازی مدارس استان در سالیان اخیر علی الخصوص پس از به روی کار آمدن جناب آقای مهندس صفری پیشرفت های بسیار خوبی در زمینه ساخت و تحویل فضاهای آموزشی به مردم استان زنجان داشته است. در انتهای این مراسم خیر محترم هدایایی که شامل پک کامل لوازم مدرسه به کل دانش آموزان این مدرسه اهدا نمود.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1398 | 198 بازدید

آخرین اخبار

مدرسه ۱۲ کلاسه خیّرساز در زنجان افتتاح شد
معاون پارلمانی رئیس جمهور با حضور در استان زنجان، مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز را در صائین قلعه افتتاح کرد.
1398/08/16
افتتاح مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان
مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح گردید.
1398/07/25
افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شیخلر انگوران از توابع استان زنجان
مدرسه ۳ کلاسه نوین مهر واقع در روستای شیخلر استان زنجان با حضور جناب آقای مهندس نجفی افشار نماینده محترم سازمان نوسازی مدارس کشور و خیر محترم مدیر کل بانک اقتصاد نوین افتتاح گردید.
1398/07/25
آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 98-99 در استان زنجان
سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دوشنبه به طور رسمی با نواخته شدن زنگ مدرسه دخترانه رضوان توسط دکتر کمره ای معاون وزیر آموزش و پرورش کشور در استان زنجان آغاز شد
1398/07/01
تشکیل جلسه شورای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت بازگشایی مدارس
جلسه شورای فنی با محوریت پروژه های تحویلی مهرماه در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان تشکیل شد.
1398/06/25
تشکیل دوره آموزشی نقش حجاب در حفظ حریم خانواده در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان
دوره آموزشی نقش حجاب در حفظ حریم خانواده با حضور همکاران در سالن کنفرانس اداره کل تشکیل شد.
1398/06/25
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری