اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

1398/07/27 تاریخ

ورود

خبر

۱۱ مدرسه در استان زنجان در دست احداث است

مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان گفت: امسال ۱۱ پروژه خیرساز در استان، در دست احداث داریم.

۱۱ مدرسه در استان زنجان در دست احداث است

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، جهانگیر صفری مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان با بیان اینکه امروز مدرسه‌سازی یکی از کارهای نیک در جامعه به‌شمار می‌رود، افزود: مدارس بستری مهمی برای توسعه نیروی انسانی بوده و نیروی انسانی نیز می‌تواند توسعه یک جامعه را به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه نهادی چون آموزش و پرورش، دستگاهی بسیار حساس است چراکه وظیفه تربیت نیروی انسانی در جامعه بر عهده این دستگاه گذاشته شده است، تصریح کرد: بی‌تردید انسان‌هایی که ابتدا به ساکن پای در آموزش و پرورش می‌گذارند، افرادی خام هستند که با آموزش‌ها و تربیت صورت گرفته، تبدیل به افرادی پخته و کارآمد برای جامعه می‌شوند.

صفری با یادآوری اینکه بررسی‌ها حاکی از آن است که در کشورهای توسعه‌یافته، دستگاهی چون آموزش و پرورش همواره در اولویت بوده و اهتمام جدی نسبت به این موضوع می‌شود، ادامه داد: هر دستگاهی در جایگاه خود هزینه‌هایی دارد اما آموزش و پرورش با توجه به خروجی که همان نیروی انسانی کارآمد است و این نیرو می‌تواند محور توسعه باشد، نباید به دید هزینه به آن نگاه کرد.

مدیرکل نوسازی مدارس در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد ۲۰ پروژه توسط مجمع خیرین در استان در دست ساخت بوده و قرار است بعد از اتمام، تحویل آموزش و پرورش شود، اظهار کرد: تا به امروز ۳۱۱ مدرسه توسط خیران مدرسه‌ساز در استان زنجان ساخته شده که از این تعداد، ۱۱ پروژه با ۵۸ کلاس درس مربوط به سال گذشته بوده است.

وی همچنین از کمک ۴۰۰ میلیون تومانی توسط خیران به مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان زنجان که توسط فرهنگیان محقق شده است، خبر داد و گفت: مدرسه‌سازی، عرصه مهمی در جامعه بوده و به همین خاطر باید حمایت‌های لازم از آن صورت گیرد.

تاریخ انتشار : 31 تیر 1398 | 96 بازدید

آخرین اخبار

افتتاح مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان
مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح گردید.
1398/07/25
افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شیخلر انگوران از توابع استان زنجان
مدرسه ۳ کلاسه نوین مهر واقع در روستای شیخلر استان زنجان با حضور جناب آقای مهندس نجفی افشار نماینده محترم سازمان نوسازی مدارس کشور و خیر محترم مدیر کل بانک اقتصاد نوین افتتاح گردید.
1398/07/25
آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 98-99 در استان زنجان
سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دوشنبه به طور رسمی با نواخته شدن زنگ مدرسه دخترانه رضوان توسط دکتر کمره ای معاون وزیر آموزش و پرورش کشور در استان زنجان آغاز شد
1398/07/01
تشکیل جلسه شورای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت بازگشایی مدارس
جلسه شورای فنی با محوریت پروژه های تحویلی مهرماه در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان تشکیل شد.
1398/06/25
تشکیل دوره آموزشی نقش حجاب در حفظ حریم خانواده در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان
دوره آموزشی نقش حجاب در حفظ حریم خانواده با حضور همکاران در سالن کنفرانس اداره کل تشکیل شد.
1398/06/25

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری