اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین صورت گرفت؛ برگزاری آئین افتتاح آموزشگاه خیری زنده یاد دکتر تیموری روستای انگوران

مدرسه ۶ کلاسه خیری زنده یاد دکتر ابراهیم تیموری انگوران از توابع شهرستان ماهنشان استان زنجان با حضور خاتمی نماینده مردم شریف ماهنشان در مجلس، اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان و دیگر مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.

به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین صورت گرفت؛ برگزاری آئین افتتاح آموزشگاه خیری زنده یاد دکتر تیموری روستای انگوران
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس زنجان ؛ به مناسبت هفته دولت مدرسه ۶ کلاسه خیری زنده یاد دکتر ابراهیم تیموری انگوران از توابع شهرستان ماهنشان استان زنجان با حضور خاتمی نماینده مردم شریف ماهنشان در مجلس، اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان و دیگر مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.

حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان در این مراسم با بیان اینکه آموزشگاه حاضر جزو طرح‌های فاخر استان هست، تصریح کرد: پروژه‌های زیادی در دولت سیزدهم تکمیل شده و این پروژه یکی از آنها است که با سعی و تلاش کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان و پیمانکاران به بهره‌برداری رسید.
 وی گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا انتهای سال، بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل خواهیم داد.

 اسلامی اضافه کرد: بحث آموزش با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مختص یک نهاد نیست و همگان همراه و همیار آموزش هستند و بایستی یاریگر باشند.

شایان ذکر است این آموزشگاه با ۶ کلاس درس و ۹۸۰ مترمربع زیر بنا، تحت اجرا و نظارت اداره کل نوسازی مدارس زنجان به بهره برداری رسید و به آموزش و پرورش شهرستان تحویل داده شد.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1402 | 47 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری