اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره کل نوسازی مدارس زنجان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

تفاهم‌نامه همکاری میان اداره کل نوسازی مدارس استان و سازمان نظام مهندسی ساختمان با هدف انجام فعالیت‌های مشترک در زمینه‌های تخصصی امضاء شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره کل نوسازی مدارس زنجان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس زنجان، تفاهم نامه همکاری میان اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به منظور استفاده از ظرفیت مهندسان دارای پروانه در رشته‌های عمران، معماری، برق و مکانیک جهت بررسی و صدور گواهی استحکام بنا برای مدارس غیرانتفاعی و سازماندهی، در دستیابی به عدالت در ارائه خدمات توسط مهندسین دارای شرایط استان؛ به امضای طرفین رسید.

درآئین امضاء این تفاهم نامه، حمیدرضا اسلامی خاطر نشان کرد:در حال حاضر بهترین ساخت و سازها به دلیل رعایت اصول و ضوابط فنی انجام می‌شود و امروز تفاهم نامه‌ای منعقد شد تا ظرفیت‌های موجود به طور شناخته شده‌تر و دقیق‌تر در زمینه‌های مختلف به کار گرفته شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان گفت: رسالت سازمان نوسازی فنی، تخصصی بوده و کاری که ما انجام می‌دهیم مستقیماً با جامعه دانش‌آموزان، والدین و فرهنگیان و این اقشار مهم و حساس در ارتباط است.

نظری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز اظهار امیدواری کرد که امضای این تفاهم نامه بتواند کیفیت ساخت و ساز و کارایی و اثربخشی آن را در رسیدن به اهداف افزایش دهد.

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1402 | 43 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری