اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

31 شهریور 1402

English

خبر

مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان؛ امسال ۱۵۰ کلاس درس به فضاهای آموزشی استان اضافه می شود

به مناسبت چهل و هشتمین سالروز تاسیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان در گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز زنجان(شبکه اشراق)حاضر شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان؛  امسال ۱۵۰ کلاس درس به فضاهای آموزشی استان اضافه می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان حمیدرضا اسلامی در گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان نوسازی مدارس کشور تصریح کرد: ۴۸ سال از تاسیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور می‌گذرد و به لحاظ کمی، توسعه و نفوذ آموزش کارنامه قابل قبولی در سطح استان داریم.

وی گفت: امروز ۱۸۶۰ مدرسه در سطح استان زنجان فعال است که از این میان حدود سه درصد از مدارس تخریبی و ۲۷ درصد نیاز به مقاوم سازی دارند که این مدارس در اولویت کاری برنامه های اداره کل نوسازی مدارس استان قرار دارد.

 اسلامی خاطرنشان کرد در سال گذشته به همت همه همکاران توانستیم ۱۰۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان دهیم و امسال تلاش ما این است با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، بتوانیم حداقل ۱۵۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان دهیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان اظهار داشت: از ۱۵۰ کلاس درس هدف گذاری شده، در نظر داریم حدود ۸۰ کلاس درس تا شهریور ماه و هفته دولت تحویل آموزش و پرورش استان دهیم تا دانش آموزان عزیز از ابتدای مهر در کلاس های نوساز مشغول آموزش و یادگیری شوند.


وی با اشاره به نبود مدرسه در شهرک‌های اقماری که در برنامه توسعه این اداره کل قرار دارند، تصریح کرد: در شهرک سازی ها ضرورت دارد لکه های آموزشی مشخص و احداث شوند اما متاسفانه شاهد برخی کم‌کاری ها از سوی متولیان امر بوده ایم و پیگیر هستیم تا چالشهای موجود در این شهرک ها نیز به زودی مرتفع شود.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1402 | 173 بازدید

آخرین اخبار

آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند" برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاحیه آموزشگاه 6 کلاسه "شهید سیف اله حسنلو ینگی کند سیدلر" شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، اظهار امیدواری کرد؛ دانش آموزانی که در این آم ...
1402/06/29
با حضور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت: تحویل ۲۳ پروژه آموزشی و پرورشی استان زنجان همزمان با سراسر کشور
آیین تحویل همزمان ۲۰۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور باحضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل نوسازی م ...
1402/06/27
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه بعثت کرسف برگزار شد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در آیین افتتاح مدرسه ۳ کلاسه بعثت شهر کرسف خدابنده از توابع استان زنجان، گفت: احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و تربیت ...
1402/06/23
برگزاری آیین افتتاح آموزشگاه 6 کلاسه مسعود سعد و ساجدات روستای الگزیر
آیین افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه پسرانه مسعود سعد و دخترانه ساجدات روستای الگزیر شهرستان ابهر از توابع استان زنجان با حضور حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مرادپور ا ...
1402/06/19
هدفگذاری تحویل ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تا پایان امسال
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: تا پایان امسال هدفگذاری شده است، ۲۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش استان تحویل نماییم.
1402/06/18
به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد
مراسم پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور جمعی از همکاران شاغل در اداره،در محل نمازخانه اداره کل نوسازی مدارس زنجان برگزار شد.
1402/06/14
توزیع تجهیزات آموزشی، ورزشی و هنرستانی به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از توزیع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، ورزشی وهنرستانی، ذیل طرح مهر ۱۴۰۲ به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد.
1402/06/14
در آخرین روز از هفته دولت صورت گرفت؛افتتاح آموزشگاه ۲ کلاسه خیرساز گوهری فاطمه(س) روستای قازخلو
همزمان با هفته دولت،مدرسه ۲کلاسه روستای قازخلو از توابع منطقه افشار استان زنجان با حضور مسئولینی از اداره کل نوسازی مدارس زنجان، مسئولین شهرستانی و خانواده خیر،مرحومه فاطمه قارلقی افتتاح شد.
1402/06/09
همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛آموزشگاه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان افتتاح شد
آموزشگاه ۱۲ کلاسه طلوع خرد(عتیق)شهرک غرب زنجان به عنوان یکی از هشت پروژه‌ آموزشی و فرهنگی استان که در هفته دولت به بهره برداری میرسند، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار زنجان، مدیرکل نو ...
1402/06/07

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری