اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به عنوان دستگاه برتر در استقرار نظام آراستگی شناخته شد

براساس نتایج حاصل از ممیزی دستگاههای اجرایی استان زنجان در سال ۱۴۰۱ ، ستاد استانی اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان دستگاه برتر در استقرار نظام آراستگی شناخته شد.

اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به عنوان دستگاه برتر در استقرار نظام آراستگی شناخته شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، براساس نتایج حاصل از ممیزی دستگاههای اجرایی استان در سال 1401 ، ستاد استانی اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان دستگاه برتر در استقرار نظام آراستگی شناخته شد.

بر این اساس محسن افشارچی استاندار زنجان طی لوحی خطاب به حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از حمایت ها، مشارکت همه جانبه و تلاش های کارکنان اداره کل قدردانی کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است:
بدون شک استقرار نظام آراستگی به عنوان یکی از نظام های بهبود مدیریت، مقدمه و پیش نیاز برنامه های بهبود و بالندگی در سازمانهای متعالی محسوب می شود، زیرا؛ هیچ گونه توسعه فردی، سازمانی و اجتماعی در یک محیط بی نظم و بی انضباط رخ نمی دهد.
در همین راستا بر اساس نتایج حاصل از ممیزی در سال ۱۴۰۱، ستاد استانی آن دستگاه تلاش بسیار مطلوبی برای استقرار نظام آراستگی به عمل آورده است .بی تردید این موفقیت بدون درایت و حمایت جنابعالی، مشارکت همه جانبه و تلاش های ارزشمند کارکنان آن دستگاه حاصل نمیشد.

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1402 | 318 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری