اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

در سفر یک روزه معاون عمرانی وزیر به استان زنجان صورت گرفت؛ دیدار با خیرین، نمایندگان گروه های جهادی و موثرین حوزه نوسازی استان زنجان

حمیدرضا خان محمدی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در این دیدار ضمن تبریک روز ملی تکریم خیرین، اظهار داشت: مدیون لطف و کرامت خیرین و گروه های جهادی هستیم که بدون هیچ چشم داشتی در کنار ما هستند و در پیشبرد اهداف به ما یاری می رسانند.

در سفر یک روزه معاون عمرانی وزیر به استان زنجان صورت گرفت؛  دیدار با خیرین، نمایندگان گروه های جهادی و موثرین حوزه نوسازی استان زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان حمیدرضا خان محمدی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در این دیدار ضمن تبریک روز ملی تکریم خیرین، اظهار داشت:  مدیون لطف و کرامت خیرین و گروه های جهادی هستیم که بدون هیچ چشم داشتی در کنار ما هستند و در پیشبرد اهداف به ما یاری می رسانند.

وی گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، جشنواره کشوری تکریم خیرین در عید غدیر و با حضور ریاست محترم جمهوری برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به هماهنگی مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بیان داشت: این هماهنگی و تعامل دوجانبه  نقطه قوت می باشد ودر نهایت آموزش و پرورش استان از  این هماهنگی سود خواهد برد.

 خان محمدی با اشاره به خدمات مجمع خیرین آن را یکی از اضلاع توسعه و تجهیز و نوسازی مدارس کشور برشمرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به سفر دوم ریاست محترم جمهور به استان زنجان،  افزود: اولویت ما در این سفر باید برنامه ریزی و هماهنگی  برای جذب اعتبارات جهت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام آموزشی استان باشد و با بررسی،  هماهنگی و نگاه عادلانه از ظرفیت‌های اعتباری سفر دوم ریاست جمهوری استفاده گردد.

وی در ادامه به طرح مولدسازی تاکید کرد و بیان داشت: حوزه مدرسه‌سازی باید از این طرح استفاده نماید و با اجرای هرچه بهتر این طرح ، مدارس و املاک مازاد آموزش و پرورش به بهترین نحو استفاده خواهد شد و در نهایت دانش آموزان ذینفع این طرح خواهند بود.

 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به فعالیت قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر اظهار داشت: باید بتوانیم از ظرفیت گروه های جهادی و هیئات در امر مدرسه سازی بیش از پیش استفاده نماییم.

خان محمدی در پایان ضمن اشاره به اجرای طرح شهید عجمیان افزود: طرح شهید عجمیان برای شاداب سازی و بهسازی مدارس در کشور آغاز شده و همه هیئت ها، گروه های جهادی باید کمک حال دستگاه تعلیم و تربیت در اجرای هرچه بهتر این طرح باشند.

گفتنی است در این جلسه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و همچنین رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین استان نیز به بیان گزارش مختصر از اقدامات صورت گرفته پرداختند.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1402 | 437 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری