اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

دیدارمعاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر یک روزه به استان زنجان با آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کرد.

دیدارمعاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان؛ خان محمدی در این دیدار با اشاره به اجرای طرح های مختلف در سازمان نوسازی مدارس کشور، گفت: اخیرا طرح شهید عجمیان با هدف شاداب سازی و بهسازی مدارس با همکاری گروه های جهادی، دانشجویی، بسیجی و قرارگاه جهادی اجرایی شد و در تابستان نیز با همراهی دستگاه‌های مختلف با گستردگی بیشتری ادامه خواهد داشت.

آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز در این دیدار از تلاش های سازمان نوسازی مدارس کشور در رابطه با ساخت فضا های آموزشی و توسعه و تجهیز مدارس تقدیر و تشکر نمود.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1402 | 433 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری