اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

در سفر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به زنجان صورت گرفت؛ بازدید از پروژه های در دست اجرا استان زنجان

در سفر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به زنجان صورت گرفت؛  بازدید از پروژه های در دست اجرا استان زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به همراه اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان، اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش استان و دیگر مسئولین، طی بازید میدانی، از پروژه های در دست اجرای این استان بازدید بعمل آورد.

وی از پروژه ۳۶ کلاسه مدرسه سبز گلشهر ، مدرسه 6 کلاسه شهید بیگلی ،استخر دانش آموزی زنجان و هنرستان ورزش بازدید کرد و برای تکمیل این پروژه ها قول مساعد داد تا انشالله با تامین اعتبار تکمیل شوند.

حمیدرضا خان محمدی در این بازدید به اهمیت موضوع معماری مدارس اشاره کرد و گفت :ضرورت دارد در طراحی مدارس، به معماری ایرانی -اسلامی توجه ویژه ای شود.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1402 | 476 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری