اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

دیدار نماینده مردم شریف شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان با نماینده مردم شریف شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی دیدار و به گفتگو پرداخت.

دیدار نماینده مردم شریف شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، در این دیدار سید البرز حسینی نماینده مردم شریف شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، ضمن قدردانی از زحمات مجموعه نوسازی مدارس استان زنجان، بر تکمیل پروژه های نیمه تمام مدرسه سازی در شهرستان تاکید کرد و افزود: ساخت مدرسه و آموزش فرزندان این مرز و بوم بسیار مهم و حیاتی می باشد.

در این دیدار همچنین حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ضمن تبریک سال نو، از حمایت و همراهی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از مجموعه نوسازی مدارس و نقش بارز نمایندگان در تدوین قوانین مربوط به امر مدرسه سازی قدردانی نمود.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1402 | 478 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری