اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

آخرین جلسه مجمع عمومی اداره کل نوسازی مدارس زنجان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

آخرین جلسه مجمع عمومی اداره کل نوسازی مدارس زنجان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان؛ آخرین مجمع عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان با حضور مدیرکل، معاونین و دیگر همکاران این اداره کل، در محل سالن اجتماعات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد پیش رو، تصریح کرد: تمامی اقدامات مثبتی که در طول سال جاری اتفاق افتاد نتیجه زحمات و پیگیریهای شما همکاران پرتلاشم بوده که نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

وی با اشاره به اهم اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۱، اظهار داشت: امسال به همت شما همکاران توانستیم ۱۶ پروژه آموزشی و یک سالن ورزشی را در سطح استان افتتاح کنیم و همچنین علاوه بر تجهیز مدارس در پروژه مهر،  ۱۳ پژوهشسرای دانش آموزی استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال تجهیز شد.

اسلامی اضافه کرد در سالی که گذشت ۱۰۵ هزار متر مربع محوطه مدارس استان آسفالت و همچنین ۵۶ هزار متر مربع بام مدارس نیازمند عایق کاری ایزوگام شد  که تماما نتیجه زحمات شما همکاران بزرگوار بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به برخی رتبه های کسب شده توسط اداره کل نوسازی مدارس استان در طول سال به خصوص کسب رتبه دوم در جشنواره شهید رجائی در گروه زیربنایی توسعه، خاطرنشان کرد: امسال با تمام مسائل و چالش های پیش رو، اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان به فعالیت های خود در راستای اهداف پیش بینی شده عمل کرد.

اسلامی در پایان ضمن تبریک مجدد عید نوروز که مصادف است با ماه پربرکت رمضان،اظهار امیدواری کرد که در سال جدید در کنار بالا بردن کمیت و کیفیت برنامه ها، در بحث مهم معشیت همکاران نیز اقدامات مثبتی صورت گیرد.

گفتنی است در این جلسه هر یک از معاونین اداره کل و همچنین برخی از همکاران، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

تاریخ انتشار : 25 اسفند 1401 | 391 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری