اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

8 آذر 1402

English

خبر

برگزاری جلسه ستاد "امر به معروف و نهی از منکر" اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، دبیر شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر استان و دیگر اعضای این ستاد در اداره کل، در محل سالن اجتماعات شهید سلیمانی برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد "امر به معروف و نهی از منکر" اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس زنجان؛ حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به بیان اهمیت و ضرورت امر به معروف و نهی از منکر در سازمان اشاره کرد.

 وی گفت: اداره کل نوسازی مدارس استان همواره در زمینه امر به معروف و نهی از منکر از دستگاه‌های پیشتاز بوده و این مهم را در دستور کار دارد لذا در این راستا احداث و تجهیز نمازخانه ها در مدارس، از اولویت های کاری ما بوده و خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سجاد ناصر دبیر شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر استان نیز با اشاره به اهمیت مسئله امر به معروف و نهی از منکر در این نشست، گفت:  اقدامات اداره کل نوسازی مدارس استان در زمینه ساخت و تجهیز، رعایت حقوق، صداقت و وجدان کاری از جمله مصادیق امر معروف است.

وی گفت هیچ کس نمی تواند منکر ضرورت امر به معروف و نهی از منکر باشد لذا در این زمینه همگان بایستی دغدغه داشته باشند. تحقیق خارجی امر به معروف و نهی از منکر و همچنین شکل گیری فرهنگ امر به معروف در سازمان و نهایتا جامعه از مهمترین مطالبه ما است.

گفتنی است در پایان این نشست صمیمی هر یک از اعضای ستاد به بیان نقطه نظرات، دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند.

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1401 | 722 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری