اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

تجهیز ۱۳ پژوهشسرا در سطح استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال

تجهیز ۱۳ پژوهشسرا در سطح استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان از تجهیز ۱۳ پژوهشسرای دانش آموزی در سطح استان به مناسبت ایام الله دهه فجر با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

وی در ادامه با اشاره بر ضرورت تقویت بخش‌های علمی و پژوهشی در مدارس، افزود: باید با تجهیز پژوهشسراها، بخش‌های پژوهشی در آموزش و پرورش تقویت شود چرا که این امر موجب تربیت نیروهای متخصص در مدارس خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد که علاوه بر تجهیز، در دهه فجر امسال از 7 پروژه آموزشی در قالب 53 کلاس درس با 6 هزار و 420 مترمربع فضای فیزیکی و اعتبار 43میلیارد تومانی در نقاط مختلف استان، همزمان با سراسر کشور و با حضور ویدئو کنفرانسی ریاست محترم جمهوری به بهره برداری رسید.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1401 | 500 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری