اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

برگزاری آیین کلنگ زنی آموزشگاه شش کلاسه روستای فنوش آباد ابهر

برگزاری آیین کلنگ زنی آموزشگاه شش کلاسه روستای فنوش آباد ابهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، آیین کلنگ زنی آموزشگاه مدرسه ابتدایی شش کلاسه روستای فنوش‌آباد ابهر از توابع استان زنجان با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.  

این مدرسه شش کلاسه با زمینی به مساحت ۱۳۶۰ متر مربع، زیربنای ۳۷۸ مترمربع و سرویس بهداشتی چهار چشمه با زیربنای ۴۰ مترمربع، با مبلغ برآورد اولیه ۳۸ میلیارد ریال و سهم آورده ۲۰ میلیارد ریال توسط خیّر شادروان حاج محسن قبله وردی در راستای عمل به وصیت زنده‌یاد به صورت مشارکتی در روستای فنوش‌آباد ابهر احداث خواهد شد.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1402 | 370 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری