اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

4 مرداد 1403

English

خبر

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛ مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان با مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛ مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان با مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان، حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان و هیئت همراه با حضور در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری (ره) روز معلم را به علی اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش، همکاران این اداره کل و جامعه فرهنگیان استان تبریک گفت.

مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری های همه جانبه آموزش و پرورش استان با اداره کل نوسازی مدارس استان، ابراز امیدواری کرد که با استمرار همکاری های دوجانبه بتوان در مسیر تحقق هرچه بیشتر عدالت آموزشی گام برداشت و به آینده سازان میهن اسلامی خدمت کرد.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1402 | 263 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری