اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

23 فروردین 1400

English

خبر

در آخرین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، دو آموزشگاه در شهرستان های ابهر و خدابنده افتتاح شد

در آخرین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، دو آموزشگاه در شهرستان های ابهر و خدابنده افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان؛ در ادامه پروژه های افتتاحی اداره کل نوسازی مدارس استان در دهه مبارک فجر، آموزشگاه 12 کلاسه شهید سلیمانی عترت و عبرت ابهر با حضور استاندار زنجان، نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه ابهر، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مسئولین دیگر افتتاح شد.

علی طاهری معاون اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان در ابتدای این آیین ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، تشریح نمود: آموزشگاه 12 کلاسه شهید سلیمانی عترت و عبرت ابهر با 1423 مترمربع زیربنا، 2143 مترمربع مساحت محوطه با هزینه ای بالغ بر 48003 میلیون ریال امروز به بهره برداری می رسد که از کل این اعتبار، 8000 میلیون ریال آن توسط بنیاد برکت تأمین شده است که جای تقدیر ویژه دارد.

آموزشگاه 6 کلاسه عفت روستای توزلو خدابنده دیگر پروژه ای بود که امروز با حضور نماینده شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و رئیس اداره راه و ترابری خدابنده و دیگر مسئولین در آخرین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

ناصر تیموری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان ضمن تبریک ایام در این خصوص اظهار داشت: این آموزشگاه دارای 533 مترمربع زیربنا و 1335 مترمربع محوطه می باشد که با اعتبار دولتی 25507 میلیون ریالی احداث و امروز افتتاح می شود.

لازم به ذکر است در پایان ضمن تقدیر از مهندسان ناظر پروژه و پیمانکاران طرح، از بخش های مختلف این آموزشگاه ها نیز بازدید به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 21 بهمن 1399 | 96 بازدید

آخرین اخبار

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری