اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

30 خرداد 1403

English

خبر

دیدار مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مدیرکل اقتصاد و دارایی و همچنین رئیس خزانه معین استان

مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان در این دیدار از همکاری و حمایت های آن اداره کل قدردانی نمود و ادامه همکاری ها را در راستای خدمت به مخاطبین خواستار شد.

دیدار مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مدیرکل اقتصاد و دارایی و همچنین رئیس خزانه معین استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان «حمیدرضا اسلامی» مدیرکل نوسازی مدارس استان به همراه ملکی معاون مالی و پشتیبانی، توحیدلو ذیحساب اداره و عباسی مسئول روابط عمومی اداره کل، در دفتر کار نادری مدیرکل اقتصاد و دارایی استان حضور یافتند.

 حمیدرضا اسلامی در این دیدار از همکاری و حمایت های آن اداره کل قدردانی نمود و ادامه همکاری ها را در راستای خدمت به مخاطبین خواستار شد.

وی اداره کل نوسازی مدارس را جزو سالم ترین و شفاف ترین دستگاه ها در زمینه مالی عنوان کرد و افزود: با توجه به وظایف ذاتی اداره کل نوسازی مدارس، تعامل و همکاری با دیگر دستگاه ها برای پیشبرد اهداف، یک ضرورت میدانیم.

اسلامی اداره کل دارایی را یک دستگاه راهنما و کمک کننده دانست و بیام داشت: با توجه به اهمیت کار حوزه مالی و اجرای ضوابط و مقرارت بر اساس قوانین، ضروری است عامل ذیحساب به عنوان فردی متخصص در حوزه مالی، راهنمایی و کمک لازم را به دستگاه مربوطه انجام دهد.

نادری مدیرکل اقتصاد و دارایی استان نیز ضمن تقدیر از حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان و هیئت همراه، تصریح کرد: دامنه مسایل مالی بسیار گسترده و حساس است و بایستی همکاری های بین دستگاهی بیش از پیش صورت بگیرد.

شایان ذکر است حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان با معاون نظارت مالی و رئیس خزانه استان نیز دیدار و بر همکاری های دو جانبه دستگاه ها تاکید داشت.

103 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری