اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

1398/11/09 تاریخ

ورود

خبر

افتتاح مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان

مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

افتتاح مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، روز سه شنبه بیست و سوم مهرماه نودوهشت همزمان با سراسر کشور مدرسه دوازده کلاسه خیرساز مرحوم صالح کردبچه باحضور مسئولان استانی وشهرستانی و خیر محترم جناب آقای حاج اسکندرکردبچه ومعتمدین و اولیای دانش آموزان و دانش آموزان حاضر در آموزشگاه افتتاح شد.
این پروژه دوازده کلاسه بازیربنای دوهزار و دویست و پنجاه متر مربع در سه طبقه بانمای ترکیبی سنگ و آجر باسقف خرپای شیبدار و سرویس بهداشتی نودوهفت مترمربع و شصت وهفت متر مربع سرایداری و بامحوطه دوهزار متری ودیوار دویست وسی متری باصرف هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
گفتنی است خیر محترم حدود هفتصد میلیون تومان برای این پروژه هزینه کرده بودند که باپیشرفت فیزیکی پنجاه و پنج درصدی تحویل اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان دادند. باتلاش مدیران وقت آموزش وپرورش وپیگیری مجدانه مهندس جهانگیر صفری مدیرکل اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان و با صرف هزینه حدود سه میلیارد وسیصد میلیون تومان ازسوی این اداره سرانجام این پروژه به اتمام رسید. و در روز سه شنبه مصادف با 23 مهرماه  با حضور جناب آقای مهندس وجیه اللَّهَ نوروزی نماینده عالی دولت درشهرستان ومهندس صفری مدیرکل اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به بهره برداری رسید.
در این جلسه که به مناسبت افتتاح پروژه مدرسه 12 کلاسه کرد بچه برگزار شده بود، جناب آقای نوروزی فرماندار محترم شهرستان ابهر طی سخنانی ابراز داشت: خیرین می بخشند و در بخشش خویش فضیلتی برای خود قائل نیستند و سلاطین بی تاج وتخت میان مردمند. ازخداوندمنان برای حاج اسکندرکردبچه طول عمر بابرکت وعزت وسربلندی و برای شادی روح مرحوم صالح کردبچه که به یاد ایشان صدقه جاریه بنانهادنددرود وصلوات می فرستیم. پس از سخنرانی آقای نوروزی، صفری مدیر کل نیز از زحمات تک تک عوامل تسهیل کننده در اتمام این پروژه تشکر نمود و اظهار داشت: مدرسه سازی جزو ارزشمندترین اعمال باقیات صالحات نزد خداوند می باشد و این اداره کل از هر آنکسی که قدمی ولو کوچک برای امر خطیر مدرسه سازی در این استان برمیدارد حمایت تام کرده و دست آنان را به نشانه احترام و قدردانی به گرمی میفشارد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1398 | 147 بازدید

آخرین اخبار

مدرسه ۱۲ کلاسه خیّرساز در زنجان افتتاح شد
معاون پارلمانی رئیس جمهور با حضور در استان زنجان، مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز را در صائین قلعه افتتاح کرد.
1398/08/16
افتتاح مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان
مدرسه 12 کلاسه کرد بچه ابهر واقع در استان زنجان توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح گردید.
1398/07/25
افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شیخلر انگوران از توابع استان زنجان
مدرسه ۳ کلاسه نوین مهر واقع در روستای شیخلر استان زنجان با حضور جناب آقای مهندس نجفی افشار نماینده محترم سازمان نوسازی مدارس کشور و خیر محترم مدیر کل بانک اقتصاد نوین افتتاح گردید.
1398/07/25
آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 98-99 در استان زنجان
سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دوشنبه به طور رسمی با نواخته شدن زنگ مدرسه دخترانه رضوان توسط دکتر کمره ای معاون وزیر آموزش و پرورش کشور در استان زنجان آغاز شد
1398/07/01
تشکیل جلسه شورای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت بازگشایی مدارس
جلسه شورای فنی با محوریت پروژه های تحویلی مهرماه در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان تشکیل شد.
1398/06/25
تشکیل دوره آموزشی نقش حجاب در حفظ حریم خانواده در اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان
دوره آموزشی نقش حجاب در حفظ حریم خانواده با حضور همکاران در سالن کنفرانس اداره کل تشکیل شد.
1398/06/25
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری