اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان

Department renovated schools in Zanjan province

8 آذر 1402

English

خبر

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم صورت گرفت؛ تجلیل و تکریم مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان از معلمان

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان از معلمان و کادر آموزشی مدرسه استثنایی قاصدی و طوبی شهر زنجان تقدیر کرد.

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم صورت گرفت؛ تجلیل و تکریم مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان از معلمان
به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس زنجان؛ حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان، همزمان با هفته گرامیداشت هفته مقام معلم، با حضور در مدرسه استثنایی قاصدی و اتیسم طوبی استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید استاد مرتضی مطهری و تبریک هفته مقام معلم، با معلمین این مدارس دیدار و از مقام والای این عزیزان تقدیر کرد.

حمیدرضا اسلامی مدیر کل نوسازی مدارس استان زنجان،  در این دیدار ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک هفته معلم، اظهار داشت: روز معلم یادآور شکوه و عظمت عزیزان و فرهیختگانی است که هرگاه اندیشه‌ای رواج می‌یابد و کلامی متولد می شود و روشنگری رقم می‌خورد، حضورشان جلوه گری می کند.

شایان ذکر است در این دیدار کادر مدرسه به بیان برخی چالش های موجود در مدرسه پرداختند.

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1402 | 30 بازدید

آخرین اخبار

بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان بزینه رود
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان بزینه رود بازدید به عمل آوردند.
1402/08/29
بازدید مدیرکل از پروژه های در دست ساخت شهرستان زنجان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان به همراه معاون اجرایی اداره کل،از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شهر آرا بازدید به عمل آوردند.
1402/08/17
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"
روز 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" یادآور نقش عظیم و اثرگذار روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و مدیریت شفاف و رسانه مدار است.
1402/02/27
دیدار چهره به چهره مدیرکل نوسازی مدارس زنجان با مردم در محل نمازجمعه
با توجه به ضرورت حضورمدیران دستگاههای اجرایی در میان مردم و دیدارچهره به چهره آنان با مردم و تسریع درحل مشکل آنان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان باحضور در مصلی نمازجمعه شهر زنجان به ب ...
1402/02/23
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس زنجان از تنها هنرستان کشاورزی استان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از تنها هنرستان کشاورزی زنجان در شهر زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، نارسایی ها و فعالیتهای آموزشی این هنرستان قرار گرفت.
1402/02/23
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار کرد
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم،مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان به همراه مسئول حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل با حضور در منزل شهید، با خانواده شهید فرهنگی "مجتبی رهبری" دیدار و به گفتگو صمیمی پ ...
1402/02/20

نظر شما چیست
*741*3*1214# مشارکت در مدزسه سازی با شماره گیری